Navigatie overslaan
Moestuin de Haar

Over Moestuin de Haar

Op de historische productiegronden van Kasteel de Haar ligt Moestuin de Haar: een zelfoogst- en bloemenpluktuin waar op ruim 2 hectare zo'n 60 verschillende gewassen worden verbouwd. Groenten en bloemen geteeld volgens de principes van de biologische landbouw, in een tuin die gedragen wordt door een gemeenschap.

Moestuin de Haar is een CSA-tuin — Community Supported Agriculture. Dat betekent dat oogsters zich voor een seizoen aan de tuin verbinden en samen het risico en de opbrengst delen. Met drie tuinders en een vaste groep vrijwilligers werken we vier dagen per week om dit mogelijk te maken.

Onlangs toegevoegde Activiteiten

Structureel werk · Flexibele uren

Maatje op de tuin

Wanneer iemand een diagnose zoals dementie krijgt wilt die persoon niets liever dan onderdeel van de samenleving blijven.

Geplaatst door Moestuin de Haar

Structureel werk · Flexibele uren

Meewerken op Moestuin de Haar

Wordt onderdeel van Moestuin de Haar en werk mee aan het onderhouden van onze mooie zelfoogsttuin in Haarzuilens aan de rand van Utrecht.

Geplaatst door Moestuin de Haar

Structureel werk · 2—4 uur/week

Altijd al in een bloemenpluktuin willen werken? Sluit je bij ons aan!

Werken in een bloementuin op een prachtige locatie: is dat wat je altijd wilde? Lees dan snel verder!

Geplaatst door Moestuin de Haar