Koken met bewoners

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Tessa Hendriks
Voorwaarden
#128434
Scan me of ga naar www.vrijwilligersstichtsevecht.nl/o/Zorggroep-de-Vechtstreek/Activiteiten/Koken-met-bewoners/128434 om je aan te melden
1x per maand koken we samen met bewoners een warme maaltijd.
Wij koken een keer per maand met en voor bewoners, senioren met lichamelijke of geheugenproblematiek. Samen boodschappen doen, samen de maaltijd voorbereiden en samen eten. Lijkt het u leuk om mee te helpen? Dan bent u van harte welkom voor een kennismakingsgesprek.
We koken 's morgens en eten de maaltijd dan vanaf 12.30 uur op.
Gerelateerd aan
Over Zorggroep de Vechtstreek
Zorggroep De Vechtstreek is een zorgorganisatie die een breed scala aan zorgdiensten aanbiedt voor alle leeftijden: van hulp in de huishouding en persoonlijke verzorging thuis tot 24 uurszorg in een verzorgingshuis. Daarnaast wil Zorggroep De Vechtstreek haar diensten en zorg zo organiseren dat de cliënten de diensten en zorg in hun eigen woonomgeving ontvangen.
Bekijk meer Activiteiten van Zorggroep de Vechtstreek